Her geçen gün artıyor stafflar boşvermişlik veya artık zirvedeyiz havasına girmezlerse uzun süre devam eder burası
bir şikayetim var yeri burası değil fakat üşeniyorum foruma gir başlık aç falan buraya yazıyorum direk "Akasha" denen pk nın canı gitmiyor yani armor çok falan değil yanlış anlaşılmasın az gidiyor olayı da değil oyunda yetkili yoktu oyundan yazmadım o yüzden bildiğimiz canı gitmiyor 10 tane an mani vurdum arka arkaya canı da targetta değildi diyorum niye kaçmıyor bu adam canını bi çektim canı gitmiyor :D bir bakın isterseniz
3 gündür ins. kasacağım aga, 10k versin biri tost ısmarlıyorum.
gel brit bank hızlı olmaya çalış :D
Brownie canımsın ya, yerim seni bir bardak sütle beraber. Kahve de olur.

Abarttım lsdjfhds.

adamı tekrar gördüm dalga geçti resmen ya güzel bir şey tabi harm geçirmemezlik :D
Resist Gm iken harm 3 can alıyor. Harm atmadan önce Des mani falan attıysan HP barında 120/90 yazar.

Yanı 10 tane an mani atsan dahi canı gitmez gibi görünür.
Ayrıca arandaki rangeyide kapaman lazım harm atarken. Damage rangeye bağlı olarak da değişiyor.
Fireball tercihimdir.Plate setlilere ise lightning çok etkili.
Gece actionundan kareler :

ss leri biraz daha erken alabilseydim foxx ve soprano aileleri 10 ar kişilik çıkarma yaptılar brit yukarıya ekrandan oyuncu taşıyordu resmen de sonra aklıma geldi ss almak :D

ps: şuan kale kuşatması var alanda en az 50 kişi var 3 tane aile kale için uğraşıyor kale savunmasından dolayı daha fazla dibe giremedim fakat alabildiğim ssler :D oynamayan çok şey kaçırıyor ondan eminim ama

Bu konu Brownie tarafından düzenlendi(2012-11-11 23:42, 11 yıl önce)
Expert
34.0001
orda tek şüphe uyandırabilcek durum nicklerin aynı olması zira aynısını biz de yapıyoruz 5-6 kişi bırakıyoruz tek gemide serverda aynı nick koyulması biraz sıkıntı karışıklık olabiliyor ona bir çözüm getirirlerse iyi olucak bizim nickler, balikci, balikcininkarisi, balikcininkocasi şeklinde alıyoruz yani aynı nick falan almış olabilirler iyimser yaklaşıyorum tabi :D

not: ha bir de 250 lere falan çıkıyor artık 300 e koşuyor :D
ne yaparsanız yapın dot bütün shardları farkla domine ediyor ahahah
Resimleri pek gormesemde verdigin linke baktim. Multi yok demek zaten akli basinda birinin diyebilecegi birsey değil zaten. Multi sadece tek bir pc den tamamen engellenir ama birden fazla pcde birsey yapilamaz...
pyramid : Resimleri pek gormesemde verdigin linke baktim. Multi yok demek zaten akli basinda birinin diyebilecegi birsey değil zaten. Multi sadece tek bir pc den tamamen engellenir ama birden fazla pcde birsey yapilamaz...

Aynen öyle zaten kim iddia etti ki multi olmadığını? Biz sadece bot yok diyoruz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.