Xantier : :bagirma:bagirma:bagirma

:bagirma:bagirma:bagirma

çok pclerle fazladan 10 15 20 olsa ne olcak geçen 40v40 etkinlik oldu 80 kişi bir yerde şu anki nebulanın toplam sayısı

Bu konu untoxier tarafından düzenlendi(2012-11-15 19:40, 11 yıl önce)
vallahi ben 6 senelik uo hayatımda görmediğim kalabalığı dotta gördüm pazar günü 22:00 destardın arkasındaki minax strongholdun önünde olursanız -ki tek başınıza 20-30 saniyeden fazla canlı kalamazsınız- rahat bir oha çekersiniz kalabalığa yukardaki tartışmalara yönelik değil bu arada bu yazdığım hani görür de birileri başlığı yanlış bir düşünce oluşur aklında falan diye
DoT hala en iyisi...
biraz gereksiz mesajlardan arındırdım. daha dikkatli daha usturuplu.
Kış packi süper olmuş
Expert
34.0001
al bi hater daha, zaten kimse açılmaz demedi ki

bak şimdi evlatçı fanboylar doluşur

multisiz speedsiz easysiz 200:bagirma:bagirma
osi'de easy, razor var. multi easy osi 500 player :bagirma:bagirma ea games kapatsın gitsin şu dükkanı :bagirma:bagirma

demise 450 player gözüküyor 250 multi var kapatın dükkanı :bagirma:bagirma

uo second age 400lerde geziniyor yarısı multi kapat canım :bagirma:bagirma

özet : :bagirma:bagirma
Kendisi bütün karakterleri ve ilişkili olduğu tüm hesaplar banlanınca yine ağlamış Erol :) Easy açılabilir evet açın, baştan kasarsanız sadece her şeyi :) Erol konektörün bok gibi boşuna uğraşma :)
güzel kardeşim, benim kimsenin sunucusuyla cartıyla curtuyla işim olmaz,hatta işlerim olmasa bende sunucuda oynamayı bile düşündüm. adımı sunucunun forumlarında zikretmişsin. her olan şeyi benden bilme tek yazılımcı ben değilim.paket göndererek bile kendi easyuo sunu yapıp şuan sunucuda kullananlar var.ben ilk zamanlar sunucuya girip zamanında baktım bazı kişilerden rica minnat ile bi kaç acc banlattım, report komutu mantığını da verdim artık kim ne yapar, ne eder, nasıl yapar bilmem. artiz artiz konuşacağına fix sorsan belki yardım da ederdim. emin olmadan konuşmak rezil edebilir abi nasihatı ;-)
kedikesen eroL seni
speed var zaten sunucuda az önce sinero adlı oyuncu 2 ekran uçtu bi anda yanımda :D page attım ayrıyetten bi bakarsanız sevinirim
Eyvah eyvah dot aştı kendini :)
da sanırsam bir kere açabilen bir daha açamamak üzere banlanıyormuş sorun yok yani bu arada verdiğim nickle ilgilenildi mi
Her oyunda hile açılır hile açan bulunur banlanır bu battlefield 3 tede böyle ultimada yani yine tutmadı sevgili seyirciler

Servera donate sistemi eklensede stabilliğini dahada arttırsa tadından yenmicek

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.