salamsucuk : Her oyunda hile açılır hile açan bulunur banlanır bu battlefield 3 tede böyle ultimada yani yine tutmadı sevgili seyirciler

Servera donate sistemi eklensede stabilliğini dahada arttırsa tadından yenmicek
arada gelip şov yapıyolar böyle ahahah. zamanında sade sunucu diye çığırıp seyirciye oynarlardı şimdi sade sunucularda açık arayarak oynuyorlar

sıkayptan söylemişti bana aradhell, drolyn diye biri var habire easy açmaya çalışıp banlanıyo biz de serbest bıraktık artık nasılsa banlayacaz diye. ahah herif boş vakitlerinde easy açıp vidyo çekip yutup maymunluğuyla uğraşıyor. hayır anlamadığım olay nasıl bir acı bu tarz şeyleri yapmaya itiyor sizi

kardeşim benim işim olmaz easy falan yazmakla yazılımcı adamım işim gücüm var.
piramitçiğim yanlış fake ile geldin sanırım
Expert
34.0001
salamsucuk : Servera donate sistemi eklensede stabilliğini dahada arttırsa tadından yenmicek

donate bence de gelsin yahu, böylece diğer başlıklarda donate koyan sunuculara ea işlem yapsın diyen bukalemunların renk değiştirmesine şahit oluruz.
gençler tekrar diyorum ağzınız yanar :) ben girdim baya bi acc banlattım, emin olduktan sonra neyi nasıl yapacaklarını söyledim, (programlama bilgisi gerektiren birşey) [emu geliştiriyom ben yua demeye benzemez kısaca +) ] artık kim uyarlar kim uyarlamaz orası beni ilgilendirmez. isteyen olursa bende el altından veririm speedi multiyi land-fixi fazla kaşınmamak da lazım ;)
pyramid : gençler tekrar diyorum ağzınız yanar :) ben girdim baya bi acc banlattım, emin olduktan sonra neyi nasıl yapacaklarını söyledim, (programlama bilgisi gerektiren birşey) [emu geliştiriyom ben yua demeye benzemez kısaca +) ] artık kim uyarlar kim uyarlamaz orası beni ilgilendirmez. isteyen olursa bende el altından veririm speedi multiyi land-fixi fazla kaşınmamak da lazım ;)
İşin yokmu kardeşim senin harbi oyuncu olarak merak ediyorum milletin zevkini piç etmekten ne zevk alıyon ya harbiden işsiz asosyal birisin yada yaran var bu serverdan ciddi soruyorum

Ha açan açar evet yakalanırsa banlıyorlar yani öyle milleti zora düşürdüğünüz falanda yok en fazla 1-2 adam keser 1-2m para yapar bunlarla uğraşanda boş beleş işsizin tekidir
kimin fakesisin bilmemde yapacak olsam çoktan dagıtırdım rahat ol genç heyecan yapma
birinin fakesi değil dot oyuncusu da bırakın uğraşmayın abi serverla ne güzel tutturdu 250 player gidiyoruz işte
dediğim gibi kardeşim benim işim olmaz. ricai minnet boş zamanlarda bakıverdim. dediğim gibide kim yapar kim yapmaz bilemem yapanda dagıtırmı kendimi kullanır orasınıda bilemem. siz hiçbirşey yokmuş gibi oynayın. hatta kasılı boş char varsa verin bende gelim :)
easy denemeleriyle uğraşmak yerine kasaydın çarın olurdu şimdiye birkaç tane
Veririz bir char sorun değil pm at

Ayrıca hile engellenemez en fazla açan yakalanır atılır yani her oyunda bu böyledir
[email protected] mail adresinin paypal'ı var zaten, isteyen bağışta bulunabilir. herhangi bir karşılık vermiyoruz, rare renkli şapka bile.. oldu mu ?
Oldu zaten yapmıştık daha evvelden neden kızdınki :D
sanırım o lafı keltoşa söyledi...
sana söylememiştim alınma hemen :asik2

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.