Ben anlamaz ben player oynarım ne sizin ne adamların kafa yapısını bilmem ama benim serverim olsa bir adam 1 dakika bile o servera girip biraz uğraşmışsa sonrada gelip burda topic açmışsa felan bende barındırmam o yönden hak verdim onlara oyundur bu ego tatmin etmeyin ya tebrik edin yada oynamayın bukadar basit siz bu adamlara bok attınız diye ben bırakıcak değilim yada diğer oyuncular tam tersi sizin gibi bu tarz kafa yapısı olan adamlar uzaklaştığı için mutlu oldum.
sana zaten bırak diyen olmadıki arkaadaşım git oyna balık tut. ? sana mantıklı geliyosa eleştri sonrasında ban. Mutluluklar ozaman daha ne diyim. kendi forumunda bişey paylaşsak eyw. burda herkesin görüş bildirdigi bi forumdayız. Sende konu açabilirsin gelin Narderiada oynayın diye bende konu açarım Gitmeyin oynamayın diye bu çok doğal bişey.
zaten sizin için ne değişicekki :D siz bu serverda bir daha oynarsanız en fazla karakteriniz değişir nediyim mutlu oldum bay.
2 gündür oynuyorum serverde ufak tefek hatalar var düzeltiyorlar anında ama sade ve net bir server. kimse boşuna karalama kampanyasına girmesin. online oyuncularıda gözlerimle kasarken görüyorum tek tek tamerler madenci balıkcılar. bot falan filan olacağını sanmıyorum. sand box olayıda geçici yakında kalkar
Adamlar uğraşmış ortaya bir şeyler getirmiş. Beğenmiyorsan oynama , bir kere yap yorumunu böyle böyle diye sonra sus. Oyunu oynayan dogru dürüst oyuncu yok zaten.
zaten uo bitmiş serverı karalıyorsunuz, sonra vay efendim server yok böyle oyuncu kitlesine server bile açmamalı bu insanlar
Yeni sistemler eklenmiştir, sunucuda bulunan ufak hatalar düzeltilmiştir. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.
anlamıyorum sunucuyu karalıyorlar resmen.Sunucu harika bakmayın bunlara siz,Keyifle oynuyorum.

** kullandığımız ifadelere lütfen dikkat edelim

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2015-02-02 15:40, 9 yıl önce)
Silindi
Members
0
Sunucu gayet iyi. Düşünün ben bile oynuyorum yıllar sonra 8)
Güzel yorumlarınız için teşekkürler, siz olduğunuz sürece biz varız.

An itibariyle.

Bu konu -wisQuen- tarafından düzenlendi(2015-02-02 23:20, 9 yıl önce)
makrolu mouselerda sıkıntı yapıyor bildiğim kadarıyla
Uzun zamandır boyle bır server gelmemıstı butun yonetıcılere tesekkur ederım 7 arkadasımla oynuyoruz.
Yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz.

Sunucunun son durumu.

Nebulaya baslamak istemistim, fakat nebula is dead. Bunu gördüm. Nardariadayim, sizide beklerim
Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz, ailemize hoş geldiniz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.