İlk başta bot sanmıştım ama değilmiş , geleceği var sunucunun , ddos ataklara karşı koruyun yakında it köpeklik yaparlar
-wisQuen- : Sunucumuz açıldığımız tarihten beri sizin deyiminizle :D "saldırı altında" ancak 1 kez olsun oyuncularımıza yansımadı, sunucu açıldığından beri hiç bir şekilde bakıma alınmadı uptime'ımızı korumak için 1 haftaya yaklaşırken scriptsel bir bakıma aldık house sistemimizi, hırsız sistemimizi yeniliyoruz.

Hep öyle olur :)
Silindi
Apprentice
2.6
hacklenmisler ve account dosyasi hizla yayiliyooor... :asik2

arkadas bildigin serverlardan sasmayacaksin.
Böyle bir mantık mı var arkadaşım ? Herkesin şifresi sizler tarafından değiştirilmiş dalga geçer gibi skype üzerinden bizi ekleyerek yeni şifrelerinizi alabilirsiniz demişsiniz.

Kimse skype kullanmak zorunda değil yada böyle saçma bir işlemi gerçekleştirmek zorunda değil. madem güvenlik için herkesin şifresi değiştirilecekti o halde insanların kayıt olduğu mail adreslerine yeni şifrelerinin gönderilmesi daha mantıklı olmaz mıydı ? hadi onu da geçtim bu acc dosyaları nasıl başkalarının eline geçiyor onu da anlamıyorum. Yıllar sonra şu oyuna tekrar başlayalım dedik boğazımızda kaldı bir soğuk su içelim hayatımıza devam edelim.

kolay gelsin, başarılar.

Edit: şifre alma sistemi ise şu şekilde işledi oldukça traji komik... skype ekleyip acc name söyledim arkadaş hiç bir sorgulama yapmadan direk yeni şifreleri verdi :) artniyeti olan arkadaşlar rahatlıkla sunucuda kullanılan bir acc adını vererek kendilerine hazır kasılmış accounta sahip olabilirler :)

Bu konu jimmy_ariance tarafından düzenlendi(2015-02-05 18:10, 9 yıl önce)
-wisQuen- : Bir adet programla skype adresinize girdiğiniz ip ile oyundaki son giriş yaptığınız ip karşılaştırılıp şifreler yenilenip geri veriliyor.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

xx kişi sabit ip kullanmıyorsa veyahut internet cafe gibi ortamlardan bağlanıyorsa accountuna veda ediyor yani ?
Birileri benden once el atmış iyi oldu -wisQuen- dimi.
nelph :)
Efe tatar> sindarin uo sahibi,
Nelph>eva pvp sahibi,
Eviza>yeni sunucu acmis bir arkadas

Rekabet edemediginiz sunuculara saldirmaktan baska ne yapabilirsiniz ki? Bir de boburlenmisler bizden once el atmislar diye. Tr'de uonun geldiği nokta maalesef burasi.Ultimayi bitiren sizlersiniz.Insanlarin emeklerine saygi göstermeyi ögrendiginiz zaman sunucunuz başarili olur.
Yapan kimse amatörmüş :)
Pazartesi görüşmek üzere......

** tehditvari konuşmaları tekrarlarsanız hesabınız kapatılır.

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2015-02-06 01:44, 9 yıl önce)
Nelph : Yapan kimse amatörmüş :)
Pazartesi görüşmek üzere......

Aile sevgisi görmeden büyüyen Nelph dramı.
Nelph, uo dünyasından kaybolması gerekenlerden birisi,git sunucunla ilgilen rahat bırak.
-wisQuen- : Ee bunu yaptınız peki şimdi ne yapacaksınız ?
Elinizden geleni ardınıza koymayın beyler :yes

kardeş, yaş 24 yazıyor ama çocuk musun sen? bu nasıl atarlanmalar, nasıl tripler? kezban kız triplerindesin bildiğin.

sunucunda 500 online olsun ben gene oynamam. böyle profesyonellikten uzak cümleler kuran adama yanaşılmaz asla. burada gelir "yaşanan talihsiz olay için özür dileriz, sizi sunucumuza tekrar bekleriz." der. ama ters bir olay olsun oyun içinde küfrettikten sonra banlar.

çok gördük sizin gibileri şu 15 yılda. bir bitmedinizden başka bir şey diyemiyorum.
+1 ,profösyonel olun biraz.

drumbanger :
-wisQuen- : Ee bunu yaptınız peki şimdi ne yapacaksınız ?
Elinizden geleni ardınıza koymayın beyler :yes

kardeş, yaş 24 yazıyor ama çocuk musun sen? bu nasıl atarlanmalar, nasıl tripler? kezban kız triplerindesin bildiğin.

sunucunda 500 online olsun ben gene oynamam. böyle profesyonellikten uzak cümleler kuran adama yanaşılmaz asla. burada gelir "yaşanan talihsiz olay için özür dileriz, sizi sunucumuza tekrar bekleriz." der. ama ters bir olay olsun oyun içinde küfrettikten sonra banlar.

çok gördük sizin gibileri şu 15 yılda. bir bitmedinizden başka bir şey diyemiyorum.
Hayırlı uğurlu olsun gardaş başarılarının devamını dilerim.
-wisQuen- : Çekemeyenler hep olur, bizde sizin gibileri çok gördük 15 yıldır. Bizim herkese kapımız açık sizde sunucu açsanız ve sizide açık tehtid edenler olsa skypedan ekleyip sövüp saymak yerine belki böyle bir resim koymayı aklınıza getirebilir gereken yerlere en iyi cevabı verdiğinizi düşünürsünüz.

hocam serverında sen dahil 4 tane staff var. senin saat 21:30'ta 170 tane online oyuncun olsa eğer buraya cevap yetiştirmeye nasıl vaktin olacak? ki baya baya cevap yetiştiriyorsun sen, bildiğimiz mahalle teyzelerinin yaptığı gibi.

akıl var, mantık var. kim yutar bu numaraları 2015'te?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.