En fazla 191 gördüm sanırım. Şu an forumda biri +15 katana satıyor alabilirsem alıcam pvp turnuvasına hazırlanmaya başlıcam yavaştan :D
Dün girip göz attım , emek verilmiş bir sunucu. Stones döneminden beri arkasında durduğum tek sunucu.
Master
59.2997
Yeni site çok iyi olmuş.
Oyun sunucusu ve web sitesi yeni lokasyona taşındı.
Silindi
Banned
0
Slothere : Yeni site çok iyi olmuş.

evet cok guzel calinmis.

inporylem.com
Rahman_Baba :

evet cok guzel calinmis.

inporylem.com
bir şeyi değiştirir mi ? yine güzel.
Bu işler çalarak oluyor güzel site
Çalmış diyorsunuzda hop diye alıpta koymamış adamlar kaynak kodlarını stillerini inceleyip anlayacak kadar deneyiminiz varsa bakmanızı tavsiye ederim.
Xantier :
Rahman_Baba :

evet cok guzel calinmis.

inporylem.com
bir şeyi değiştirir mi ? yine güzel.

Başkası bu "hırsızlığı" yapsa demediğiniz kalmaz.

Yazıklar olsun be
9 yıldır herkes nebula packten çalarken aynı hassasiyetini gösterebilirdiniz.
Awe : Bu işler çalarak oluyor güzel site

Adaletmi istiyorsun o zaman olympus oynayacaksfsgdfg ! :D
Silindi
Neophyte
0
Xlore : Başkası bu "hırsızlığı" yapsa demediğiniz kalmaz.

Yazıklar olsun be

+111,111,111 bunun gibi bir cok baslikta gorduk bulsaydm vericektm linkinide bulamadim.isinize nasil geliyorsa oyle davranin yavrucaklar
herkes yapıyorsa ben neden yapmayayım ahaha gidin linkler bulun bir şeyi değiştirmez
xantier haklı.
la sanki adamlar über birşeyi çalmış ne adamsınız ya 2-3 satır html css var orda sanki yapılamayacak kadar karmaşık birşey o facebook linki flashı herşeyi zaten hazır plugin zaten internetten ücretsiz indirebilirsiniz yani yukarda bir navigasyon altta bi footer ortada da hazır flash slider var twit kısmını zaten çalamaz php onunda plugini var ücretsiz koymuşlar ayrıca bir çok editleme yapılmış yan yana koyarsanız tıpa tıpı diyemezsiniz aynısını alıp utanmadan hiç editleme yapmadan koyuyorlar siz gelip bunu mu dert ediyorsunuz amaç karalamaksa neden dert etmeyelim :)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.