Ivangula :
configer : insanda biraz yüz olur stones kapatıldığında yemin billah edildi bakıyorum yeni bir isimle DÖT Online olarak açılmış şu an için başarılı gibi görünen bir istatistiğiniz var ama günümüz playerlarını memnun etmek zor...

Stones kapanmadı ki ?

Arada arkadaşlarla girip dungeonfinder yapıyoruz biz ?

arkadaş DÖT gibi kaldı bu yazıdan sonra tebrikler.
ahaha 10 post kasmaya çalışıyodu heralde hangi serversa artık
rifatyalcin : Sorun şu ki, forumlara da giremiyorum.O yüzden buradan yazdım.

https://www.facebook.com/dotultima siteye giremiyorsan face grubundan da ulaşabilirsin
nuker :
Ivangula :
configer : insanda biraz yüz olur stones kapatıldığında yemin billah edildi bakıyorum yeni bir isimle DÖT Online olarak açılmış şu an için başarılı gibi görünen bir istatistiğiniz var ama günümüz playerlarını memnun etmek zor...

Stones kapanmadı ki ?

döt gibi kalıncak bi durum yok stones kapanmadıysa aynı kadro neden yeni bir sunucu açma ihtiyacı duydu?cevabı basit stones ismi ile player çekemediler döt online adı altında çekmeye çalışıyorlar :) döt uo sana ne vaad etti nuker söylede bilelim
configer :
nuker :
Ivangula :

Stones kapanmadı ki ?

döt gibi kalıncak bi durum yok stones kapanmadıysa aynı kadro neden yeni bir sunucu açma ihtiyacı duydu?cevabı basit stones ismi ile player çekemediler döt online adı altında çekmeye çalışıyorlar :) döt uo sana ne vaad etti nuker söylede bilelim

Adam silencer beyler fake accla nbldan kaçan playerları toplamaya çalışıyor :)

İlk cyanide (iskeletor)yi yolla gerisi basit :)
isimle dalga geçiyosa olsa olsa butthurtlu kaşar uo muadili falandır
dikkat ettimde bu taşlayanların hemen hemen hepsi daha önce ya server açtı yada aktif bir serverda stafflık yaptı. Soruyo insan kendine ister istemez sizde reklam yaparken bi dünya atıp tutmuştunuz hani nerde şimdi o yere göğe sığmayan sunucularınız ?

Adam bi sunucu açmış ph yi kapatmış dropları zorlaştırmış bu sunucunun parasını ben ödüyosam milletin değil benim keyfimin istediği gibi olacak demiş çokta güzel bir sunucu kazandırmış bu saatde minocta 8 kişiyle bi yandan bs kasıp bi yandan muhabbet ediyosam bu sunucu benim için oynanabilir kaliteli bir sunucudur. Ayrıca topic'in en başında tutmaz diyen arkadaşlar bu kadar kısa bir sürede 200 kişi olabileceğini tahmin edebilirmiydi merak ediyorum :)
zebulada nadir görülen aksiyonları her akşam yaşatıyoruz, yaşıyoruz. çünkü bu millette şöyle bir sorun var, herkes kendini kahraman sanıyor sonra mage dengesiz, warrior dengesiz diye ağlıyorlar. çünkü yaptıkları şey: tek kişi cengaverlik yapmak. gruplanmak veya eğlenmek kimsenin aklına gelmiyor. tek kişi olayım herkesi ezeyim efsane olayım kafasıyla oyun oynayıp hayal kırıklığına uğrayınca başlıyor flameboyluk. grup iken oynadığında ölmek umrunda olmuyor, olmamalı. üstümüzde toplasan 200gplik kıyafet ve silah var explosionlar hariç ama gayet de eğleniliyor. at bile kullanmıyoruz. fight cluba döndü zaten olay canı sıkılan, kimliği belli olmayan, girmek isteyen gelip giriyor guilde.
Ivangula : https://www.youtube.com/watch?v=j_tOkZGGtqo&

Hhaha çok iyi ya :)
Bütün server sahipleri çıldırdı 200 online ı görünce kudurdular saldırmadan duramıyolar

Adamlar açmış 10 numara 5 yıldız bir server eski ultimaya yakın bir oyun tarzı sunmuş,SİZİN GİBİ DONATE adı altında etheraldir vip dungeon
settir yapmamış kıskandınızmı şimdi????????

Ne zaman köprüye gitsem 20 30 kişi actionda delucia hiç boş değil bucsa giren çıkamaz action dönüyor craft girsen minoc dolu insan kaynıyor

Sizin serverlarda ne oluyor????Saçma sapan donateleriniz ve sistemleriniz kalkmış laf atıyosunuz adamlara

Adamlar stones u da kapamadı isteyen orda oynar isteyen burda

Kısacası hepiniz DÖT oldunuz galiba ondan burda nefret kusuyosunuz

Önemli olan 10 yıldır açık olmak değil adam gibi oyun sunmaktır

Yeni gelecek arkadaşlara tavsiye ederim hiçbi çıkarım yok bu serverdan sadece oyuncuyum ama burda milleti delirip çıldırırken izlemek hoşuma
gitti sabahın 7 si ve 80 online var gerisini onlar düşünsün :D

BU ACTİONU SİZ SAĞLAYIN ÖYLE GELİN

https://www.youtube.com/watch?v=j_tOkZGGtqo&feature=player_embedded

Bu konu salamsucuk tarafından düzenlendi(2012-10-09 10:26, 11 yıl önce)
configer :
nuker :
Ivangula :

Stones kapanmadı ki ?

bir yazlık bir kışlık birde çocukların okul masrafları. oynayan 200 kişiye ne vaad ettiyse onlar yani bilindik şeyler.

Şaka bir yana cevabı basit demişsinde zaten serverı adamlar niye açıyor player gelip oynasın diye yazdıkları scriptlerle insanlar oynayıp eğlenip ego tatmini var işin temelinde, e stonesda o kadar emek harcadın tutmadı ismini değiştirdin gördüğün gibi başarılı oldu ve tuttu insanlar oynuyor eğleniyor sunucuyu hazırlayanlarda egolarını tatmin ediyor alan memnun satan memnun. Zaten başka bir amaçla sunucu açan varsa tebrik etmek lazım.
Bugun ki atsızlardan görüntüler.

https://www.youtube.com/watch?v=azbH7RFgjTk
Şu sıralar bana en çok keyif veren sunucudur. Şunu da söylemekte fayda var, role play oynarken kendimi en rahat hissettiğim ikinci sunucu. Böyle bir projeye ihtiyacımız vardı sağ olun DoT yönetimi.
Expert
34.0001
koyun psikolojisi, benim de oynayasım var. antivirüs dot.exeye hata veriyor (avg) bir el atın da girelim.

Bu konu KeLL tarafından düzenlendi(2012-10-10 13:02, 11 yıl önce)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.