antivirüs'ü bir kaç dakikalığına devre dışı bırakarak halledebilirsin KeLL, bir haftadır bir sorunla karşılaşmadım.
Expert
34.0001
bende de sorun yoktu, dot.exe bir kere güncellendi hata vermeye başladı ama bir şekilde hallettim, teşekkürler.
Ivangula : Bugun ki atsızlardan görüntüler.

https://www.youtube.com/watch?v=azbH7RFgjTk

çok beğendim, videonun sonundaki çalan şarkı ney acaba ?
Şarkının adı Dombıra'dır.
UO adı altında Kell'e bir gün katılacağım aklıma gelmezdi fakat bugün yazılanları okuduktan sonra katıldım.

Herhangi bir sunucuya res atılsa vb. olay yaşansa hemen herkes kirletme politakasına girer. Ama burda bakıyorumda yandaş olayı var çok garip.
Yakın zamanda tüm aktif sunucuları HACKLEDİNİZ elinize ne geçti ? İnsanlar olayın bu yüzünü biliyor mu acaba bilmiyorum ? Hacklediniz hali hazırda belkide UO ya tekrardan dönmüş insanları bile soğuttunuz acayip kayıp yaşandı ve bu sizide kesinlikle etkiledi.

Şimdi insanlarımıza bakıyorum. Yoldaki taşa takılıp isyan edenler şimdi farklı durumdalar çok enterasan.
Bazen düşünüyorum insanların kafasını ezmek mi gerekir bazı şeyleri yapmak için bilmiyorum.
Sadece şaşkınlık içerisinde uzaktan takip etmekteyim.

İnsanlar sizi anlamıyor diye birşey gerçekten yok. Eğer anlatmayı bilirseniz herkes herkesi öyle anlıyorki..
Sonuçta bu bir oyun. Bunu küçük çocuklarda oynar büyük adamlarda buna siz karar veremezsiniz. Mademki karar vermek istiyorsun yapacaksın ona göre sistemide yaş sınırı koyacaksın bu kadar basit.
Eldeki malzeme belli. Hamuru ne kadar düzgün yoğurursan o kadar düzgün bir kitleyle oynarsın bu oyunu.

Ama enteresandır insanlar üzerinde acayip krediniz var.

Herneyse şuan sunucunuz nedir ne değildir bilmiyorum fakat ortada bir emek varsa başarılar dilerim ellerinize sağlık derim.
Bugüne kadar kendi sunucularım varkende yokkende kimseye köstek olmak derdinde değildim. Ancak gerçekten çekemeyen insanlar çoktu ve herseferinde saçmalıklarla uğraştırdılar.
Ancak yine söylüyorum ortaya koyduğunuz bir emek varsa ellerinize sağlık.

Ayrıca..
@Xantier
Küçük yaşında sana öyle bir EGO yüklemişler ki inanılmaz birşey olmuşsun. Bu oyun çerçevesinde anlık en nefret ettiğim insanla bile şuan konuşabiliyorken sen nasıl birşeysin bilmiyorum.
Belki sistemler yazabiliyorsun belki bu oyunun kodlama kısmında büyük bir bilgiye sahip olabilirsin ancak neticede herkes insan burada. Kimseyi ezme, küçük düşürme hakkına sahip değilsin. Ha benimle alıp veremediğin var orası ayrı. O konudada tekrar ve tekrar söylüyorum bildiklerin yanlış. Herşey öyle senin bildiğin gibi değil.. Ancak istersin bilmek konuşabiliriz ama yok ben bu şekilde bildiğimle mutluyum diyorsan atıp tutmaya devam.

Ve ayrıca site yönetimi de tekrar tekrar takdir ediyorum. Bu kadar spekülasyon bizim topiclerimizde olsa 2 sayfayı geçmezdi kitlenirdi veya silinirdi. Ancak halen devam harikasınız.
Aslen nebula playerıyım ama dot'da su an daha eğlencelı aksiyonlar yaşıyoruz senelerdir aynı adamlarla kapışmaktan yeni karakter açsa bile -Ula hüsam nabıyon ? diyerek tanıyabilir hale geldik artık.Dot farklı bi ortam sundu umarım player kaybetmez ne diyim...
@cyc dota res falan atılmadı ki direkt kuruldu. ayrıca milletin istediği de bu. hani bir zamanlar bana saldırırken de böyle diyordunuz, milletin istediği buysa karışamazsın. karışmayın o zaman, 200 oyuncu var mı ? var. hani milletin isteği önemliydi, buyrun işte. stones ise milletin istemediği bir sunucuymuş, custom sistemler içeriyordu, bir yenilikler yapılıyordu. olmadı. ama hala daha da açık. ancak dotu insanlar seviyor. kimseye para ödenmiyor ki oynayın diye. size ne oluyor anlamadım.

başlığın kitlenmesi amacıyla yazmadığınız sürece kitlenmiyor.
Silindi
Master
8.5
Cyclone : Ve ayrıca site yönetimi de tekrar tekrar takdir ediyorum. Bu kadar spekülasyon bizim topiclerimizde olsa 2 sayfayı geçmezdi kitlenirdi veya silinirdi. Ancak halen devam harikasınız.

:yes
yapacak birşey yok neticede "kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş."
Dotta oynayan Queen isimli tamer bizden biri ama kim ? Tanıyan varmı ?
Neyse...

Bu konu Zerox tarafından düzenlendi(2012-10-12 12:19, 11 yıl önce)
165 Online.. emeyzing
Merhaba,

https://goo.gl/U8G33 linkindeki facebook sayfamızı beğenerek, ödüllü quiz'e katılım sağlayabilirsiniz.

Bir e-posta adresi bir kez katılabilir ve sonuçlar e-posta yoluyla bildirilecektir.

Herkese iyi şanslar ve iyi eğlenceler dilerim.

Facebook ve Twitter uygulamalarımız sürekli devam edecek ve hesaplar aktif olarak kullanılacaktır.

https://goo.gl/U8G33 facebook sayfamızı beğenip, https://www.twitter.com/dotultima takip edebilirsiniz.
Yıllardır oynamıyordum, bir kaç sunucuyu deneyip "Ehhh" dediğim oldu ancak DoT güzel gözüküyor şu anda. Eskilerden olarak burada oynamak bana bayağı bir haz veriyor, umarım soluğu hiç kesilmez.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.