Ivangula : Ya geçende bi warrior gördüm adam olum dull copper set giymiş, bide serverda kimsede yok +6 katana çekmiş eline hayret ettim ya nerden bulmuş bunu.

Adam aç gibi 20 gündür minoc madem farmlıyo galiba dull copper seti iyi bitirmiş altınada lama çekmiş köprüde yürüyo kral gibi dull copper set ve +6 katana efsaneyi o görüntü bırakta warrior iyi olsun.

serverda dull copper yok copperdir o :D
+6 katana görmek zor mu? Bizde şu an +15 var da arkadaş henüz action a çıkamıyor yemiyo ölcem diye :D Millet gayet +12 ler +9 larla actionda ama şu an.
Sunucunun 7x olması ideal diğer türlü warlockların üstünlüğünde bir sunucu olacaktı. Şu an 7x olmasından dolayı herkes skill lerini ayarlamak için kafa yormak zorunda, kendi oynama tarzına göre yorumlamak zorunda. Henüz action a çıkmadım fakat idare eder gibi duruyor şu an.
Expert
34.0001
sunucuda maksimum 15 dk durdum, en az 5 tane +12 cutlass,scim,spear gördüm :D set konusunda doğru ama hepsinin üstünde normal platemail set vardı.
Merhabalar.
Sistemlerinizi inceledim gayet güzel ve hoş fakat unutulan bazı şeyler var.Archer yani okçu ile ilgili bir sistem veya silah olmaması üzücü bir durum.Benim gibi okçu oynamayı seven arkadaşlar vardır eminim.Okçu için bir silah örneğin elven bow vb. ve bir sistem yapılabilir örneğin attan düşürme gibi.

Mage'ler için bazı ön sayfa skillerini yemeyen mage robe'lar yapılabilir ve gördüğüm kadarıyla poison skill'i 100 olmasına rağmen npc veya kişinin yanında bulunulmasına rağmen deathly olarak zehir verme olasılığı düşük.Deathly zehir verdiği zamanda 1 2 kere deathly zehir,zehri yiyen kişiyi hikletip extremely olarak işlemeye başlamakta.Yani kısacası zehir çabuk geçmekte.

Serverde gördüğüm bazı izlenimlerimi paylaşmaya çalıştım sizlerle.Yazım hatası veya kırıcı bir söz kullandıysam affola.
İyi forumlar.
7xe de itiraz eden olmasın, herkes her skillini 100 yapacak diye bir şey yok, başka şeylerden kısıp 50 50, 30 70 tarzı toparlanabilirsiniz.
Elven bow bol bol paradarbe vuruyor başka bi bonusa gerek var mı bilmiyorum. 1. sayfa yemeyen robe tarzı şeyler eklenmeyecek denildi diye biliyorum eklemezler de heralde onun yerine pm lerin işene yarayabilecek başka bir skill eklenebilir ya da böyle devam edebilir
Akasha : Merhabalar.
Sistemlerinizi inceledim gayet güzel ve hoş fakat unutulan bazı şeyler var.Archer yani okçu ile ilgili bir sistem veya silah olmaması üzücü bir durum.Benim gibi okçu oynamayı seven arkadaşlar vardır eminim.Okçu için bir silah örneğin elven bow vb. ve bir sistem yapılabilir örneğin attan düşürme gibi.

Mage'ler için bazı ön sayfa skillerini yemeyen mage robe'lar yapılabilir ve gördüğüm kadarıyla poison skill'i 100 olmasına rağmen npc veya kişinin yanında bulunulmasına rağmen deathly olarak zehir verme olasılığı düşük.Deathly zehir verdiği zamanda 1 2 kere deathly zehir,zehri yiyen kişiyi hikletip extremely olarak işlemeye başlamakta.Yani kısacası zehir çabuk geçmekte.

Serverde gördüğüm bazı izlenimlerimi paylaşmaya çalıştım sizlerle.Yazım hatası veya kırıcı bir söz kullandıysam affola.
İyi forumlar.

Bowlarin kendine ait bonusları zaten var. Heavy crossbow attan dusuruyor falan.Elven bowdan bahsetmiyorum bile arkadaş bahsetmis 2 elven bowlu adam görsem köprüye çıkmaya korkuyorum arka arkaya paradarbe yerim falan die :D Onun dışında mage bu haliyle çok iyi droplardan ötürü biraz eziliyormuş gibi gözüküyor ama elime loot olarak +9 mage robe geçmisti gayet iyi armoru olduğundan koruma büyüleri ve harm atarak +9 lu shadow setli wariorla nerdeyse kafa kafaya kapışmıştım. Zehir olayını farketmemistim ama bi kontrol ediceğim
Xantier : 7xe de itiraz eden olmasın, herkes her skillini 100 yapacak diye bir şey yok, başka şeylerden kısıp 50 50, 30 70 tarzı toparlanabilirsiniz.

Hayır zaten sorunum 7x olmasında degil 7x oldugu icin wariorlar cok baskın kalıyo.
ona göre düzenleme gelir o zaman bilmiyorum şimdi denemedim de
magem var akıyorum(bunda neropvp de pvp 1. olmamın etkisi de olabilir tabi), warlocklar zaten ara class zehir sürmek isterlerse darbogaza girmeleri doğal warlockla allah arasındaki çizgi 7x olması.
Warrior ların çok baskın olduğu söylenemez. Parry kasan bir warrior silahına poi süremiyor poi sürmek için 100 poisoning ve 100 armslore istediği için(poison çeşidine göre değişiyor) Ben çok fazla action a çıkmadım fakat yakın arkadaşlarımdan aldığım duyumlara göre warrior lar çok üstün değil, warlockların 7x de skill cap sıkıntısı var malum, pm ler de transa yavaş geçmesinden dolayı biraz sıkıntı yaşıyor.
Syntax : Warrior ların çok baskın olduğu söylenemez. Parry kasan bir warrior silahına poi süremiyor poi sürmek için 100 poisoning ve 100 armslore istediği için(poison çeşidine göre değişiyor) Ben çok fazla action a çıkmadım fakat yakın arkadaşlarımdan aldığım duyumlara göre warrior lar çok üstün değil, warlockların 7x de skill cap sıkıntısı var malum, pm ler de transa yavaş geçmesinden dolayı biraz sıkıntı yaşıyor.

Ben pek katılamicam warlock neden oynarsın ? Hem büyü atabilmek hemde yakın savaş yapabilmek icin ve bazı + yönleri vardır bu serverda o + yönler yok.. Silaha Warior Poi süremiyor Warlock hangi skillden feda edipte armslore kasıcak ve silaha poi sürücek Tek class warlock oynicaksan onu bilemem ama Tek class warlockta oynanmaz gercekten warlock lar icin bisiler yapılması gerek diye dusunuyorum warlock gormedim serverda

Warlock

1 75 mage 25 medi
2 100 sw
3 100 fenc
4 100 taktik
5 Heal
6 100 poi
7 - anatomi

bitek anatomiyi kısarsın belki ama bunun dısında kısılacak skill yok
Novice
11.9
85 Mage
100 Fence / sw
100 Tactics
75 Eva
100 Poi
80 Heal
60 Medi
100 Anatomy
bu seklde kullanıssız olur gibime geliyo ama bilmiyorum ya :S ben cok kararsız kaldım nasl yapsam diye ama simdi dusundum senin yazdıgın uzerinde bi kac ayar yaparsam olur evt sagolasın =)

Bu konu callejon tarafından düzenlendi(2012-09-30 18:40, 11 yıl önce)
bulunduğu şardı değiştiriciler burda da türedi sdfs. adam sadelik olsun diyor shroud eklensin diyor ötesi yok ahaha

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.