Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Banned
-3
Some_one : 27 Bin tl olacağını sanmıyorum, yanlış hesaplamışsınız. Çünkü tek bir destede ki banknotların 200'lüğü 20 bin liraydı. Bunlarda 1/4. Yani 10 bin falan vardır olsa olsa. Ayrıca arkadaşın yaptığı tam bir görgüsüzlük olmuş, paralarla ''ben fakir değilim'' yazan insanlardan farkı kalmamış. Her kim yaptıysa.. Ödül olarakta verceklerini sanmıyorum, sadece ''Biz Zenginiz'' imajı verilmiş..

Tartışmalara gelirsek, kell güzel yazmış pardon harika..

DOT'u çok iyi bilmiyorum, uzun süredir proxyden kaynaklı sıkıntım vardı. Giremiyordum o yüzden iyi bakamadım ama çoğu yorum ''güzel'' kanaatinde. Başarılar sizede..

Arkadaş özel üniverseteli belliki, okula yatırmadan önce okul harcının resmini çekmiş. Muhtemenel ilk dönem harcı olsa gerek, asdasd :D
adamın üniversite okumadığı bile belli oluyo özel üni harç demiş :D Zenginin malı züürdün çenesi
Bahrok : adamın üniversite okumadığı bile belli oluyo özel üni harç demiş :D Zenginin malı züürdün çenesi

Haha daha ne denebilirki ya ibretlik o tespit :)
Bu mail olayini kim başlattiysa yazıklar olsun ya.Adamlar 1 değil 2değil 5-6tane mail atiyorlar , yeter yahu atın 1tane isteyen girer oynar istemeyen oynamaz bunu çirkeflik duruma neden getiriyorsunuz anlamış değilim.

stonesi destekleyenler yine destek veriyor , başka sunucular bu olayları(res atmalar,kapatıp açmalar vs.) yapsalar baş rollere geçip karalama mesajlari yazarlardi.Sanırım para felan veriyorlar bunlara.
Hermes : Bu mail olayini kim başlattiysa yazıklar olsun ya.Adamlar 1 değil 2değil 5-6tane mail atiyorlar , yeter yahu atın 1tane isteyen girer oynar istemeyen oynamaz bunu çirkeflik duruma neden getiriyorsunuz anlamış değilim.

stonesi destekleyenler yine destek veriyor , başka sunucular bu olayları(res atmalar,kapatıp açmalar vs.) yapsalar baş rollere geçip karalama mesajlari yazarlardi.Sanırım para felan veriyorlar bunlara.
Ben silmekten bıktım zaten.
Oynayan oynar oynamayan neden bu kadar konuşuyor ki olayı anlamadım ben.Zamanında server açıp 15 playeri geçemeyen tiplerin buraya laf sokmak için gelmesi de ayrı bir olay tabi.Adamlar şuan ülkemizin en iyi kodlarını yazarak(bana göre) server açıyor oynamak istemiyorsan bırak bok atma.Yok stones açmış tutmamış bir türlü bu bok atanların 1ide Stones'in yarısını demiyorum çeyreğini yapsında gelelim orada oynayalım bırakın bükemediğiniz eli öpün vazgeçin artık şu çekememezlikten.Yediremiyorsanız kendinize girmeyin bu başlığa olsun bitsin.
Gerçekten güzel sunucu, başarılar diliyorum.
Banned
-3
Bahrok : adamın üniversite okumadığı bile belli oluyo özel üni harç demiş :D Zenginin malı züürdün çenesi
uyarı - 5 hesabın kapatıldı.

Bu konu Uğur GÖK tarafından düzenlendi(2012-09-17 13:45, 11 yıl önce)
Banned
-3
Charlie :
ShR :
Sen yüzündeki b*oku sildinmide laf yapıyosun :)

Sihirmisin sehermisin git kendi serveri nin konusu altında millete hakaret et.bide millete yüz kelimesini kullanmadan once profil resminde kendi yüzüne bakabilirsin iyi bakarsan baska kisilere yüz kelimesi kullanabilecegini sanmiyorum : )

1. benim serverım değil. 2. hakaret eden sizssiniz yok DOT S2ker falan bok kelimesini kullanan seviyesizlerde sizin serverınızın başlığında bulunuyor.
Seninle muhattap olmaya gerek yok. Olcak kişide forumu bıraktı sanırım iyi bir kayardı sana :)

Mail Flood'a devam edin. Bağrının iyice sesinizi duysun elalem canlarım benim.

Kolay gelsin cevap yazmassan uzatmam yine de sen bilirsin.
Son zamanlarda gördüğüm en iyi server, başarılar dilerim.
ShR :
Charlie :
ShR :
Sen yüzündeki b*oku sildinmide laf yapıyosun :)

Sihirmisin sehermisin git kendi serveri nin konusu altında millete hakaret et.bide millete yüz kelimesini kullanmadan once profil resminde kendi yüzüne bakabilirsin iyi bakarsan baska kisilere yüz kelimesi kullanabilecegini sanmiyorum : )

1. benim serverım değil. 2. hakaret eden sizssiniz yok DOT S2ker falan bok kelimesini kullanan seviyesizlerde sizin serverınızın başlığında bulunuyor.
Seninle muhattap olmaya gerek yok. Olcak kişide forumu bıraktı sanırım iyi bir kayardı sana :)

Mail Flood'a devam edin. Bağrının iyice sesinizi duysun elalem canlarım benim.

Kolay gelsin cevap yazmassan uzatmam yine de sen bilirsin.

Tamam Seher.
Yetkili arkadaslardan ricam su gereksiz postları temizlerse guzel olur

Artı bak ne buldum sehercim
Tovertis :
Bahrok : sHr noldu ailenizin staffı ?

Shr arkadaş hala bizimle çalışmaktadır..Nereye varmak istediğinizi algılamış bulunmaktayım.Sorularınızı başka platformdan dile getirin!!Şu Topic uygun değildir.

Epic fail : S
Banned
-3
Bir yerde yetkili olmakla sahiplenmek arasında ki farkı idrak edemeyecek kapasitede olduğunu unutmuşum. Git bir ön arka lobları kontrol ettir.

Dot Gördüğüm en kalite server başarılar dilerim.

Yetkililere tavsiye edebileceğim bir site var : nobrain.dk , kesinlikle bakmalısınız :no

CcC Dot2kerciler CcC
ShR :

Banned
-3
Bahrok :
ShR :

ShR :

Yetkililere tavsiye edebileceğim bir site var : nobrain.dk , kesinlikle bakmalısınız :no

CcC Dot2kerciler CcC

şu mesajını okuduktan sonra hiç bir şekilde karşılık vermeme kararı aldım kendi kendime.Kimlerle muhattab oluyormuşuz ahah :(

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.