Uğraşmayı verin diyorsun da, uğraştırma milleti sende o zaman, attığın şu postlara bak istersen.

Neyse tartışmayı uzatmak istemiyorum, sunucu güzel başarılı. Topic fazla kirlenmesin.
www.dot.gen.tr/vendor.php sayfası aktif edildi.
@aradhell

bilmiyorum yapabilirmisiniz ama bu işi bildiğinizi biliyorum o yüzden yapabileceğinizi düşünüyorum.

vendor map olayı çok güzel olmuş birde o kırmızı noktalara tıklayınca içindeki eşyaları ve fiyatlarını gösterebilirseniz çok güzel bir sistem çıkar ortaya.
Basic : @aradhell

bilmiyorum yapabilirmisiniz ama bu işi bildiğinizi biliyorum o yüzden yapabileceğinizi düşünüyorum.

vendor map olayı çok güzel olmuş birde o kırmızı noktalara tıklayınca içindeki eşyaları ve fiyatlarını gösterebilirseniz çok güzel bir sistem çıkar ortaya.

Yapılabilir fakat özellikle yalnızca ürün sayısını koyduk. Ürünleri, fiyatları eklersek İlan Panosuna döner ve "Eski Tarz" vendor gezme olayı ortadan kalkar, o yüzden eklemiyoruz. Onun yerine son 1 haftada ölen oyuncuların yerlerini işaretleyip "action"'ın nerelerde oldugunu gösterme vb. gibi şeyler düşünüyoruz. Önerilere açığız tabii ki.
Xantier : oof abicim muhabbeti yine bırakın kahve ağzını

sevmeyeni küçümsediğim yok, belli kuralları olan sunuculara girip de şunu değiştir, bu olmamış, ne bu arkadaş diye provokatif başlıklar açanlara açık açık gerizekalı diyorum ben, hala diyorum bak. çok balon bi insanım, böyle arada birileri bir post atıyor tıpkı üniversitedeki şey gibi, derste herkes birbirine bakar önce kim laptopunu açacak acaba diye. hani hoca kızar mızar, biri açtıktan sonra hah tamam herkes açmaya başlar. bana bok atma sırası da bu şekilde, birinin fitili bekleniyor önce. küçücüksün abicim dediğiniz çocukla uğraşmayı verin bir zahmet. muhtemelen işi gücü olan koskoca adamlarsınız, gidin eş çocuk falan edinin, işinize yoğunlaşın falan. gelip koskoca yaşınızda küçücük çocukla uğraşmak, meh.

t2a muhabbetine dönecek olursak, 5-6 senedir demise'da aos-ml arası oynuyorum, 2003-2005te de nebuladaydım. benim bu müthiş t2a takıntım tamamen sunucu stiliyle ilgili bir durum. t2a olmazsa oynamam tarzı bir şey demişim gibi laf yapıyosunuz. ben zaten bu saatten sonra oyunculuk yapmam, arada demise'a girip dancınları falan gezeriz budur. t2a sevmeyenin allah belasını versin demediğimi anlatmak için kaç tane daha ikili tartışma görecez acaba

meyve veren ağaç taşlanır boşver...
Abi, mail adresimi özel mesaj ile atsam maillistenizden beni silseniz. Artık sizden gelen mailleri silmekten bıktım.
Her yaptığınız olayı mail ile bildirmek zorunda mısınız yahu? :|
[url=http:/www.dot.gen.tr]http:/www.dot.gen.tr[/url] bilmeyenler için tekrar adres vereyim dedim. Gelin hadi.
Şu mailleri istemeyn kişiler size soruyorum?

İş adamı mısınız da sürekli maillerinize bakıyorsunuz? Aranızda vardır maillerle uğraşan onları hariç tutuyorum ama diğerleri sırf salaklığına yazıyor onu.

Mailleri istemeynler spam olarak göstersin kaynağı
ya arkadaş günde 1001 türlü spam mail geliyor da bunun mailinden mi rahatsız oldunuz, adamlar neyle duyursaydı ayıptır sorması evinize mektup falan mı gerekiyor ya da sabit platformlara mı reklam yapılacak illa ? bal gibi de mail atacaklar, beğenmeyen : block.
xantier haklı ++++++++++++++
Sunucuya girdim. Gayet başarılı. Bir kaç skill aşırı zorlaştırılmış özellikle Inscription delayı 8500'ü falan görüyor. 2004'te bile oynarken bu kadar değildi. Ayrıca şu siteye de bir el atsanız gayet güzel olacak. Albenisi yok. Dahada görselleştiğin de güzel olacaktır.

Başarılar.
Dot başarılı bir sunucu , insanların gerçekten yıllardır aradığı yer.Fakat sonu yok..Bknz : Nebula.
Şuan aktif olarak oynuyorum gayet güzel sunucu
Xantier : ya arkadaş günde 1001 türlü spam mail geliyor da bunun mailinden mi rahatsız oldunuz, adamlar neyle duyursaydı ayıptır sorması evinize mektup falan mı gerekiyor ya da sabit platformlara mı reklam yapılacak illa ? bal gibi de mail atacaklar, beğenmeyen : block.

Katılmamak elde değil.
Charlie :
Xantier : ya arkadaş günde 1001 türlü spam mail geliyor da bunun mailinden mi rahatsız oldunuz, adamlar neyle duyursaydı ayıptır sorması evinize mektup falan mı gerekiyor ya da sabit platformlara mı reklam yapılacak illa ? bal gibi de mail atacaklar, beğenmeyen : block.

Katılmamak elde değil.
Katılmadan duramadım.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.