Heyecalı :D
Servera başlamak istiyoruz, baştan kasmak çile bülbülüm çile account satan varmı :D ?
dennisyuwi : Servera başlamak istiyoruz, baştan kasmak çile bülbülüm çile account satan varmı :D ?
Bence siz hiç başlamayın servera. Kasmaya üşenen birinin eğlenebileceği bir server değil DoT :)
:) kasmaya üşenmiyoruzda en azından azda olsa kasılmış bir charı olan oynamayan bir arkadaşa katkıta bulunup acc sini alabiliriz :)
skill item nasıl bi char istiyosun? ahım şahım ultra zor bi şey değilse satabilirim :D öm atman yeterli
bu arada sunucuda bot var diyenler için özel bir fonksiyon var, şüphesi olan varsa admine page atsın 150 playeri bi gezintiye çıkıversin
Girdim oynadım sade güzel bir nebula pack serverı yanlız pvp'de ki bazı dengeler tam yerinde değil zamanla düzelir umarım...

Bu konu Zerox tarafından düzenlendi(2012-10-05 14:57, 11 yıl önce)
Şu nebula pack mantığından bir kurtulun ya.
nebula pack diyenin cehaletine veririm D: bu L&D puanı ne? istatistiklere baktım L&D Puanı yazıyor ama bilgi yok.

Bu konu ragenear tarafından düzenlendi(2012-10-06 12:32, 11 yıl önce)
Merhaba Arkadaşlar, sunucuya kayıtta ve connector girişinde sorunlar vardır.
Sunucuya kayıtta hesabın aktif olmasına rağmen şifreyi kabul etmemekte, şifreyi değiştirmek istememe rağmen bu işlemde başarısız olmaktadır.
Connector de ise dosyanın eksik olduğunu belirten bir hata sürekli çıkmaktadır.
Sorunların bir an önce çözülmesi dileğiyle, saygılarımla.
bende de sorun vardı serverın forumlarında çözümler ve yardım konuları var zaten. araştırırsan veya konu açarsan yardımcı oluyorlar
O tür sorunları ve sistem hakkında ki sorularınızı forumda sorun. Ciddi anlamda çok ilgililer. Her türlü yardımı usanmadan sunuyorlar, çözüme ulaştırıyorlar.
insanda biraz yüz olur stones kapatıldığında yemin billah edildi bakıyorum yeni bir isimle DÖT Online olarak açılmış şu an için başarılı gibi görünen bir istatistiğiniz var ama günümüz playerlarını memnun etmek zor...
Sorun şu ki, forumlara da giremiyorum.O yüzden buradan yazdım.
configer : insanda biraz yüz olur stones kapatıldığında yemin billah edildi bakıyorum yeni bir isimle DÖT Online olarak açılmış şu an için başarılı gibi görünen bir istatistiğiniz var ama günümüz playerlarını memnun etmek zor...

Stones kapanmadı ki ?

Arada arkadaşlarla girip dungeonfinder yapıyoruz biz ?

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.