evet

haterlara inat ayakta dot
tebrikler fırat kardeş :P
Inanilmaz bir haber, ultima gurularının bu olaya ilgisiz kalmaları garip.

https://forum.spherecommunity.net/User-Shaklaban

demin gördüm LOL.
Tebrikler Firot.
Expert
34.0001
benim için sphere'in hala geliştiriliyor olması kadar güzel olan, çok uluslu bir ortamda bir vatandaşımızın söz sahibi olması.

aklımda şöyle de bir soru var; kendisinden başka bir sunucunun olmamasını isteyen insan, o sunuculara nasıl, neden hizmet eder :)

tebrikler firot
büyük bi aradan sonra bu serverda hadi bakalım hayırlısı olm kapatırsanız varyaaaa :) şaka biyana çizgini koruman dileğimle.
Novice
12.5
Xantier ve Jeem'den sonra Firot.

Güzel haberler.
yok biz SCP'deydik, shiryux bana kıl olduğu için dev olamıyorum. firot direkt developer
KeLL : benim için sphere'in hala geliştiriliyor olması kadar güzel olan, çok uluslu bir ortamda bir vatandaşımızın söz sahibi olması.

aklımda şöyle de bir soru var; kendisinden başka bir sunucunun olmamasını isteyen insan, o sunuculara nasıl, neden hizmet eder :)

tebrikler firot

:) "kendisinden başka bir sunucunun olmamasını isteyen insan, o sunuculara nasıl, neden hizmet eder", ironik demi.
arkadaşlar lütfen gözyaşlarımıza hakim olalım, shaklaban userının spheredaki postlarını bir inceleyin isterseniz.
Xantier : arkadaşlar lütfen gözyaşlarımıza hakim olalım, shaklaban userının spheredaki postlarını bir inceleyin isterseniz.

Sphere foruma ondan önce üye olmamla birlikte çocuk aylarca benle laf yarışı yaptı orda kırık ingilizcesiyle :) Diyecek lafım yok. Sphere forumda dev olmuş. Ee yani noldu. Çok mühim var şeymiş gerçekten.

Kısaca Shaklaban hakkında yani firot hakkında şunu diyim herkes bilsin :) Bende ne yalan laf vardır ne iftira ne de çekememezlik. Anten taktırdım çünkü :P , Bir insanda yok ise edep, neylesin medrese mektep. Boş yere polemiğe girmeyin benimle, cevap vermeyin mümkünse. Isteyen açsın baksın sphere forumunda bile bir insana nasıl çamur atılır varsa ingilizcesi okusun :) Çok öncedende belirtmiştim zaten Dot'un başındakilerin sağlam bir terbiye dersine ihtiyacı var. Çirkeflik kursunada ihtiyacı var. Sağlam hırçınlar.
Avatar sana kimse burada birşey demediği halde neden kıskançlık ediyorsun ?

Hemen bir yarışa sokmuşsun kendini firot ile, BON DOHO OYOYOM FIROTTON diye :)

Madem iyisin git sen de developer ol ?
Niye olamayorsun ?

Tebrikler tekrar FIROT !! ! 11
Furky! : Avatar sana kimse burada birşey demediği halde neden kıskançlık ediyorsun ?

Hemen bir yarışa sokmuşsun kendini firot ile, BON DOHO OYOYOM FIROTTON diye :)

Madem iyisin git sen de developer ol ?
Niye olamayorsun ?

Tebrikler tekrar FIROT !! ! 11

Kıskançlık mı ? , diyecek lafım yok. Tebrik ederim bende kendisini. Fakat ne için tebrik ettiğimi bilmiyorum. Mühim bir olay değil orda dev olmak onu belirtmek istedim. Boş zamanlarımı Devlik yaparak geçirmek isteseydim şuanwow'da developer olurdum. Mühim bir olay olarak gösterilmesi komik buldum onu yazdım sadece.

Ayrıca Ultima Online ile aktif olarak tamamen bağımı kopardım. Zaman kaybı. Çoçukluk hevesleri. Birde belirttiğim gibi tebrik edilecek birisi olsa tebrik ederdim düzgün bir şekilde.Aylardır kendi postum dışında yazdığım ilk post bu.

Bu konu DESPERATE tarafından düzenlendi(2013-02-15 19:21, 11 yıl önce)
Boş zamanlarımı Devlik yaparak geçirmek isteseydim şuan burda değil wow'da developer olurdum

Üslubumuza dikkat edelim

Bu konu DESPERATE tarafından düzenlendi(2013-02-15 19:24, 11 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.