Kötü niyetli yazılım

Google bu sitede kötü amaçlı hiçbir yazılım tespit etmedi.

google webmaster tools site denetimini sağlıyor zaten. problem tamamen nod32 ile alakalıdır.

web:
Program ayarlarına giriniz. Ayarların olduğu ağaçtan web access protection u seçiniz. HTTP nin yanındaki (+) ya basıp alt menüleri açınız. Ordan Excluded Adresses bölümüne girmek istediğiniz web sitesinin adresini Add butonuna tıklayarak yazıp bir daha deneyin isterseniz.

Bu konu Aradhell tarafından düzenlendi(2012-12-14 18:49, 11 yıl önce)
Bir soru. Bu serverda Provocation, peacemaking, discordance acikmi kasabilirimiyim ?
Provocation aciksa oda yeter digerleri acik degilse sorun degil ama provocation aciksa direk gelirim. Birde PH her skillde acikmi acaba ? Gereksiz gorulen skilleri kasmayi severimde :D

Not: Sistemleri inceleyince gordum varmis. Aksama basliyorum bakalim.
Web sayfasýna eriþim ESET Smart Security tarafýndan engellendi. Web sayfası, tehlikeli içeriği olabilecek web siteleri listesinde.
Nod32'ye report ettim ancak resim kodlarında bir virüs alermi verdiricek kod bulunuyor denildi.
Faviconu bi gözden geçirin bence.
marko13 : Bir soru. Bu serverda Provocation, peacemaking, discordance acikmi kasabilirimiyim ?
Provocation aciksa oda yeter digerleri acik degilse sorun degil ama provocation aciksa direk gelirim. Birde PH her skillde acikmi acaba ? Gereksiz gorulen skilleri kasmayi severimde :D

Provocation peacemaking açık sunucuda :asik2
kaldırdım favicon'u ama ilginç uyarı vermesi 04.11'den beri duruyor o icon.
şuanda halen engelliyor girmemizi. index.php'yi kontrol edermisin iframe virüsü girmiş olabilir yada java kodlarını oda olmassa ioncube kodu saklanmış olabilir.

not: https://173.201.93.192/ ip adresinde HTML/ScrInject.B.Gen virüsü bulunuyormuş. Oda sanırım hosting firmasıyla alakalı
virüs falan yok zaten, nod32'nin bir mallığı daha, nasıl oluyorsa. iframe vb. bir şey olsa hepsinden önce google etiketler. youtube iframe embedlerine mi diyor neyse artık. exception tanımlayarak girebilirsiniz.
Superadminstratours :
marko13 : Bir soru. Bu serverda Provocation, peacemaking, discordance acikmi kasabilirimiyim ?

Provocation peacemaking açık sunucuda :asik2

Evet sonradan gordum post etmis oldum ama tesekkur ederim :)
bizde oynuyoruz bakalım.. :)

edit;

parayı nasıl kasabilirim yardımcı olacak varmı? Hangi meslek daha hızlı ve kolay para getirir. Daha warlock karakterimi kasmakla uğraşıyorum :)

Bu konu Xandra tarafından düzenlendi(2012-12-15 15:03, 11 yıl önce)
Selamlar,

Yaklaşık olarak 1 haftadır 15-20 kişi bu serverda oynamaktay(ız)ım,
İlk olarak lag üst düzüyde bazen adım atmakta zorlanabiliniyor.
Server kalabalık gibi gözüksede aksiyon soteler ve tarlaya invis olan archer lar etrafında geziyor.
Kalabalık guild aksyionlarını seviyorsanız bu serverda böyle bişey yok.
Neredeyse archer lar her seferde attan düşürebiliyor,artı olarak heavy lerin hızları gereğinden çok fazla.
Player üzerine teleport olmadığından herkes dağ bayır maratona çıkıyor bi süre sonra kovalamaya bile üşeniyorsunuz.

İlk olarak server yeni olduğundan itemların bu kadar pahalı olduğunu sanıyordum ama npc ve chest açtıkça item droplarının
çok düşük olduğunu keşfettim.
+15 silahlar 6m den başlıyor 20m e kadar gidebiliyor,agapite üst'ü set giyen daha görmedim.
Magical mage robe diye bişey varmış duyan bilen yok.

Class lara gelcek olursak,
En iyi class warrior,archer gibi yan skille tek serferde attan düşebilirsiniz hele yukarda yazdığım 3 4 archerlı tuzağa girdiyseniz mause ve klavyeyi bırakın,atınıza binseniz bile yine düşersiniz.Lumberjack bonusuda mevcut,baltalar bonus ile gayet iyi vurabilmekte.

warlocklar için ise yıllardır warlock oynamış biri olarak çok zayıf kalmış.
mageler gayet dengede.

Sw lerin yüksek oranda yara açma olasılığı mevcut,2 kareleride attan düşürebiliyor,fencer paradarbe süresi poi atabilcek kadar uzun değil,silahları da zayıf kalmış,mf silahları ile stam shot yapmak neredeyse imkansız,eğer olurda bs bulursanız ona sarılırın ve iyi bakın,mf nin tek elleri deyim yerindeyse çöp.

Son bomba olaya gelcek olursak forumun loncalar bölümündeki guild başlığına Fenerbahçe ile ilgili küfür içermeyen bir ss koydum,serverın owner ı ss i silip Galarasatay ile ilgili bir ss koydu.Uzun yıllar nebula-olympus-revolution da oynamış biri olarak bu davranış beni çok şaşırttı.

Açıkça söylemek gerekirse sadece kalabalık gözüktüğü için guıldi bu serverda kurdum,maksat muhabbet dedik ve devam ediyoruz.

Saygılar...
Alexus Twilight : Server kalabalık gibi gözüksede aksiyon soteler ve tarlaya invis olan archer lar etrafında geziyor.
Kalabalık guild aksyionlarını seviyorsanız bu serverda böyle bişey yok.

sen başka serverda oynuyorsun herhalde
Expert
34.0001
Alexus'un doğru tespitleri de var, ama yanlışları sıralayayım.

droplar konusunda biraz efektif olmak lazım, kafama estikçe npc keseyim derseniz görmemeniz çok normal. bende aylardır oynuyorum bi tane +15 katana gördük (hacklendik) onun dışında en fazla +12 kryss gördüm. sürekli kasanların gayet güzel itemleri var.

classlarda warlock ölü olduğu doğru ama en iyi class tartışmasız pure mage.

archer konusunda kararsızım, fakat diğer konularda katılmıyorum.

bu arada dot forumda trolleyen osmancan isimli kişi burda ki fanboyların başı :)

sevgiler.

not: biz brownieyle aynı guilddeymişiz ya la.
Server'da para kasmak için ya sabırlı bir tamer olacaksınız yada Aşşağıda yazacağım kombinasyonu kasıp zengin olacaksınız.Aksi halde fazla item para beklemeyin diğer yeteneklerle.

Mage Meditation Provecation Musicianship Poisonin Lockpick Cartograf. Hem dungeonlarda kasa acabilir hem hazine açabilir hem deniz haritası açabilir hemde etkin olarak dragon slayerları kısa sürede kesip 1 ayda iyi bir servet yapabilirsiniz.
eset:
Dear xx,
Thank you for your submission.
The site will be unblocked in the next update.

Regards,

ESET Malware Response Team

sitedeki problem çözülür heralde 2-3 gün içinde.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.