Syntax : nedranın da neden bu platformda nebulayı ölümüne savunduğunu anlamış olduk.
ilk nebula formunda gördüğümde inanır mısın aklıma ilk gelen buydu :)
HellFire : kimimben adlı arkadaşı her daim brit bankada görüyorum ve 200kdan invul set alınır ya da buna benzer bir şekilde yell geçmekte :)
yani siz anlayamazsınız :(

Kimimben sadece bu platform için kullandığım özel bir nick.Nebulada Belendithas Steelheart yada Eshter Steelheart diye tanınırım.Karıştırmayın.Girmem dediysem girmem.Boşuna mı o kadar yerden yere vurduk ?
Ya bi ben giremiyorum galiba sitesine ve oyuna. Eğer oyun açıksa gitti evler desenize :D
Xlore : Ya bi ben giremiyorum galiba sitesine ve oyuna. Eğer oyun açıksa gitti evler desenize :D

dnsi otomatiğe aldığında girebilmen gerek.
yazdıkları quest güzelmiş, hikaye için hangi ilkokul kitabını esas aldınız sdfsdf
Nedra reis sağolsun toparlıyor nebulayı.
ben şu an nebula forumlarını okuyorum sık sık oyunda değil fakat forumda takip ediyorum herkes birşeyden şikayetci bazı insanlar bazı insanlara fena şeyler yapmış ve kimse bu insanları çekemiyor binek sistemi guildlerin elinde üşenip sabit spawn vs istiyorlar çok ilginç nebula böyle değildi nedra başına buyruk hareket ediyor ve adaletsiz bir staff valeria keza playerle yüz göz olmakdan başka bir şey yapmıyor nerde taviz vermeyen Cyanide diyor playerler forumlarda kavga dövüş gırla iftiralar entrikalar vs vs kısacası nebula bitmiş kimse kimseyi çekemiyor biri topic açıyor item satmak için diğeri şu fiyata satarım diyor istersen o adama düşman olan bölüm ohaa şu fiyata olurmu falan diyor satarım diyen adamlar forumlardan yasaklanıyor oyundan banlanıyor server ilk açıldığında bir bug buldum fakat oynamadığım için pek girmedim bulan kişiler milyarlarca bilet kasmışlar hepsi oyunda oynuyor allah bilir jail bile yememişlerdir nedra valeria goald hiç birşey yapmamış jail bile yememişlerdir allah bilir nebula tarihine yakışmayan davranışlar Cyanide ne zaman sunucuya gelir bizde o zaman kasmaya başlarız nebulada :)
şimdiki nebula önceki nebulamı? değil :D cyanide avuca aldı koşturuyor. silencer adı sadece reklam olsun zengin göstersin :D sunucuyu cyanide ortaklığındaki simirnaya geçtiğinden beri nebula nebula değil :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.