Multi Player kavramının bir başka boyutudur Multi Client :)
Multi yasaklanır , Lag sorunu çözülür ve ph kapanırsa oynanır hale gelir.Şu sırada tek yapabildiğin skill kasmak ki oda 2 3 saate bitiyor.Boş boş geziyorsun sonra.Yoksa çok zor böyle gitmesi

bu ne, hacklendiniz herhalde başka yanıt bulamıyorum, ya da kamptan mı topluyorsunuz yetkili kadrosunu sdfsd
Good game , well played. gg, klasik nebula nolcak.

Nebula North ==> Anymore, Nebula Corth sanırım. 1 aydır lag.

https://www.youtube.com/watch?v=WUniDDgNM1o " Skandal"

Bu konu ApachiStyle tarafından düzenlendi(2014-02-07 23:14, 10 yıl önce)
çok kıskananı var, kimse çekemiyo yani yapılan bu saldırılarda bunun kanıtıda.

He nolur adamlar çözer gibi kalırsınız 3 kişilik serverlarınızda

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2014-02-09 15:30, 10 yıl önce)
Baştan sona gereksiz, bilgisiz adamlarla dolu yetkili kadrosu. Sunucuda lagdan oynanmıyor 1 kişi de çıkıp adam gibi açıklama yapamıyor. Nasılsa oynuyolar moduna girdiler, uzun sürmez tekrar res atıp para toplamaya çalışmaları.
Herşeyi geçtim bu platformda ne zamandan beri küfür edilmesine göz yumuluyor onu anlamadım. Belli başlı durumlar kendini her alanda gösteriyor, tebrikler u-s yönetimi sizede.
Neophyte
26.6001
Bu platformda elbette yasak küfür edilmesi. Fakat anlayış gösterirsiniz ki her dakika çevrimiçi olamıyoruz.
Kimler online kısmına baktığımda 24 saat online bir administrator görebiliyorum bazen moderator de mevcut olabiliyor, hal böyle olunca insan müdahale bekliyor.
Neophyte
26.6001
Haklısınız. Yine de elimizden geldiğince takipte olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Teşekkürler : )
şuanki yönetim kadrosu tamamiyle naciddi olarak yönetiyor nebulayı.silencer yetkilerini devrettiğinden beri bu böyle,yıllar sonra bir UO server'ı 800 online player'ı yakalamışken bunu değerlendiremediler çok yazık gerçekten.baştan sonra sadece para kazanma amacı güdüyolar gördüğüm izlediğim kadarıyla.gerçekten yazık oldu çünkü nebula ismiyle son kez bi devrim yapma şansları geçmişti ellerine ve bunu çok çok kötü kullandılar.ayrıca coder'larıda işinde nekadar iyidir bilemiyorum ama ilgi alakası olmadığı kesin sunucuyla.gerçekten yazık..
Silindi
Members
0
Yıllar sonra player olarak bu oyunla ilgilenmek keyif verdi. Sıkıntılarını çözüp farklı olduklarını bir kez daha kanıtlayacaklarından eminim.
nebula ismi herzaman fark yaratır zaten.şu diğer ufak sunuculardaki ilgi alakala birazcık şuanki nebula staff'ta olsa,mutlaka ki çok daha başarılı bir sunucu sağlayacaklardır..
Expert
34.0001
benimle ilgili bir sorun mu var yoksa, oyuna foruma siteye vs. erişilemiyor mu?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.