@Vebruer
işte U-S adı altında olursa güzel olur diyorum
Yıl olmuş 2014 Nebula hala aynı nebula, Lag'dan adım atılmıyor.
Cuma cuma sunucuyu bakıma aldılar lagdan adım atılmadığı için...
Neophyte
26.6001
İlgi konusunda ciddi sıkıntılar var sanırım. Umarım bu kitleye zarar gelmez, görüntü güzel.
Eskiden "Nebulag" diye takılırdık, hala öyle :) Aslında bu devirde lag olması ekstrem bir durum gibi.
Novice
11.9
Mortal önce ev alsın da guild kurar :Dasdf
Ghlahn : İlgi konusunda ciddi sıkıntılar var sanırım. Umarım bu kitleye zarar gelmez, görüntü güzel.

ilgi değil de trollük yapmış diye jaile atılma olayı yüzünden bayağı olay çıkacak gibi.
Novice
12.5
Rowall : Mortal önce ev alsın da guild kurar :Dasdf

Versen parayı kurucaz evide guildide cimrilik yapıyorsun işte =)
Neophyte
26.6001
Xantier :
Ghlahn : İlgi konusunda ciddi sıkıntılar var sanırım. Umarım bu kitleye zarar gelmez, görüntü güzel.

ilgi değil de trollük yapmış diye jaile atılma olayı yüzünden bayağı olay çıkacak gibi.
İçeride olup bitenleri bilmiyorum tabi, eğer bu tip olaylar varsa biran önce önüne geçilmeli :O_o
Rowall : Mortal önce ev alsın da guild kurar :Dasdf

Yunusun sponsorluk işlemleri tarafımdan yürütülüyor? Bir problem mi var burada? :p

*atarlanır* :p
Novice
11.9
Memnun değil sponsorundan heralde bana sardı :D
Novice
12.5
Rowall : Memnun değil sponsorundan heralde bana sardı :D

Nankör yahu bunca yıldır yaptığım editlere say :D
dungeon da ekran başına 12 tane yaratık döşerseniz lag olur tabi. ayrıca o client nedir öyle allah için köşelere takılmalar yolda ki taşlara takılmalar filan normal map'te düşülen yerlerden düşülmüyor . regler newbi değil 1 saatte bir stuck atılıyor. tek başına oynayan adam 1 saat içinde 2 kere öldü mü oyundan çıkmak zorunda kalıyor. criminal (suçlu) playerlar için hiç bir düzenleme yok pk şehirlerinde alışveriş yapamıyorlar. evde banka açılmıyor e o zaman evi neden aldık 10 tane wood box döşeyip gireyim içine. impor timer'ı 3 saniye ayrıca damage sürekli 1 olarak vuruyor. 5 tane pm al yanına 250 tane nightshade ver hepsine mare'li adamı kessin
dw4yne : dungeon da ekran başına 12 tane yaratık döşerseniz lag olur tabi. ayrıca o client nedir öyle allah için köşelere takılmalar yolda ki taşlara takılmalar filan normal map'te düşülen yerlerden düşülmüyor . regler newbi değil 1 saatte bir stuck atılıyor. tek başına oynayan adam 1 saat içinde 2 kere öldü mü oyundan çıkmak zorunda kalıyor. criminal (suçlu) playerlar için hiç bir düzenleme yok pk şehirlerinde alışveriş yapamıyorlar. evde banka açılmıyor e o zaman evi neden aldık 10 tane wood box döşeyip gireyim içine. impor timer'ı 3 saniye ayrıca damage sürekli 1 olarak vuruyor. 5 tane pm al yanına 250 tane nightshade ver hepsine mare'li adamı kessin

saydığın birçok şey ultima'yı kanser eden özellikler iyi ki eklenmemişler.
Expert
34.0001
@syntax

sende bana sponsor olsana mustlarımı shirelarımı doyuracak param kalmadı.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.