@xhuntu
PvP, PvM dengesi mi? Balron çıkar yaratıkları kes nebulada pvm, pvp desen o da ayrı bir vaka. Sistemlere hiç girmicem bile adam gibi çalışan 1-2 sistemi var onlar da nebula için değil başka sunucular için yazılan sistemler.
Nebula ? Sistem ? Biz boşa uğraşmışız yıllardır. Nebuladaki çoğu sistem 2001 senesinden kalma :D Yeni yeni üç beş sistem eklendi de o da Özgür sayesinde.
O değilde Paypal ile marketten satın alınanların iadeleri ne zaman yapılacak :)
Expert
34.0001
cyanide kulak asma bunlara, dik dur eğilme bu millet seninle. büyük usta.
Şu Kell e de bi vendor verirsiniz artık adam platform da nebula nebula diye bağıracak yakında :P
Michaell : Nebula ? Sistem ? Biz boşa uğraşmışız yıllardır. Nebuladaki çoğu sistem 2001 senesinden kalma :D Yeni yeni üç beş sistem eklendi de o da Özgür sayesinde.

sercanııım :asik2
kimimben adlı arkadaşı her daim brit bankada görüyorum ve 200kdan invul set alınır ya da buna benzer bir şekilde yell geçmekte :)
yani siz anlayamazsınız :(
Noxier :
Michaell : Nebula ? Sistem ? Biz boşa uğraşmışız yıllardır. Nebuladaki çoğu sistem 2001 senesinden kalma :D Yeni yeni üç beş sistem eklendi de o da Özgür sayesinde.

Size özel :asik2

https://www.vazgectim.com/flash/seniseviyorum.swf
:yes
Noxier :

:utangac2
var mı şu an server :D
server ğümmmm
nedranın da neden bu platformda nebulayı ölümüne savunduğunu anlamış olduk.
Ben anlamadım.
Nebula forumlarına girerseniz nedranın high council olduğunu görürsünüz. Kell e de en azından bi vendor verseydiniz bari :(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.