valla bilgilendiriyor adamlarda bilgilndircek bir yer kalmadı bakasana diğer uo platforumuna girilmiyor saldırı var galiba orayada, ismi lazım değil sunucu sahibi buraya saldırmıyor reklamı var diye...

İletişim için elmothun yoluna taş koymaya çalışıyorlar, bakalım ne olacak
Facebook sayfanızda sunucunun aktif olduğunu ve site gelince indirip girebileceklerini söylemişsiniz, buraya ve facebook'a alternatif bir connector download linki koyarak en azından daha önceden aktif oynayan oyuncuların oyuna bağlanabilmesini sağlayabilirsiniz.
mantıklı letheye katılıyorum...
İyi Akşamlar;

Kısa bir özet geçmek istiyorum ki bekleyen oyuncularımız merak için de kalmasınlar.

Şuan sunucumuz kuruldu herşeyimiz hazır, oyun sucunumuzu açıp test ettik. Stafflar giriş yapabiliyorlar...

Site yedekleri yüklendi, veritabanı tanımlandı.

Sadece Ns'lerin yönlenmesini bekliyoruz.

Oyuna girmeniz için size bağlantı programını veremiyoruz henüz. ( Bunun sebebini burada yazmamız doğru olmaz )

Yönlendirme işlemi aktif olduğu andan itibaren, gerekli testler yapılıp sunucu aktif edilecektir.

Daha detaylı bilgileri forumumuz aktif olduğunda orada duyuracağız.

Sabırla bekleyen oyuncularımıza teşekkür ederiz.
Sadece Ns'lerin yönlenmesini bekliyoruz.

Bu yönlendirmenin 24 saat ile 48 saat arasında gerçekleştiği söyleniyor bu ne kadar doğru ?
Yok o kadar sürmez, bu gece bekliyoruz yönlenmesini en geç yarın sabaha yönlenmiş olur.

İnşallah sabaha kalmadan gece aktif ederiz.
Kusura bakmayın pek bilgim yok ama bu kişileri polise ihbar etme gibi durum olamazmı ?? sonuçta siz bu oyundan para bile kazanabilirsiniz? emeğinize yazık sonuçta ? bende belki 4 6 ay arası oynamıyordum sırf sunucu hosuma gitti diye geri başladım ayıptır emeklere günahtır.
site aktif olmuş https://elmoth.gen.tr
dosyalar aktıf degıl serverda off
Zevkli bi servera benziyo umarım başına bişi gelmez artık... Kasıyoruz oynıyalım eğlenelim... :)
Dosyalar kısmı aktif olmuştur.Bir kısım adsl hizmet sağlayıcılarda ip ler tam oturmama ihtimali mevcut tahminen yarım saate kadar %100 oranında giriş sağlanacaktır.Dosyalar kısmı aktif.Lütfen yeni bağlantı programını indirin.Yarın yurtdışından giriş yapan üyelerimiz için vpn hizmetimizi aktif edeceğiz iyi oyunlar dileriz.
Yıllar sonra tekrardan bakayım ortam değişmiş mi dedim, girdim servere iki saat oynayamadan kapandı. Saldırı muhabbeti herhalde gene. Baba parasıyla pc başından kalkmayan ezikler yüzünden keyif alamadım gene oyundan başlamamla bırakmam arasında sadece iki saat var sildim tekrar bilgisayardan. Bunu yapan her kimse çok büyük iş yapmış tebrikler. Anlamadığım noktada milletin emeğini çalıyorlar vicdan mı yok nedir. Her neyse güzel bi mmorpg söyleyinde ona takılalım bari.
@kurjnoth1
Teknik bir problem nedeniyle sunucu gece yarım saat sorun yaşayıp tekrar aktif hala gelmiş, dolayısıyla bir problem bulunmuyor. Şuanda sunucu aktif durumda. Tamamen karşılıksız olarak UO'severlerin eğlencesini bozmamak için masraftan kaçınılmayarak daha güvenlikli bir yapıya geçildi, umuyoruz ki bundan sonra saldırı ile ilgili sorunlar olmayacaktır...
Bu arada saldıranlara saymıştım yanlış bir algı oluşmasın. Bilmiyorum takipteyim sunucu stabil olursa gelirim tekrardan güzele benziyordu. İyi günler
Sonunda açıldı server, bundan sonraki saldırılara karşı korumalar alınmıştır umarım. Saldıranların emellerine ulaşmasına fırsat vermeyelim :/

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.