Guzel Dusunce Gercekten..
Basarilar..
ayrıca şuan ciddi anlamda rp serverı için 3 sayısı fazla çünkü uo roleplayer sayısı çok az olanda hard roleplay sunucularda takılıyor.. Buna nazaran pvp oyuncusu çok fazla madem playerları oraya buraya dagıtıyorsun bari 3pvp 3pp 2 rp yap daha mantıklı olur :D
Novice
-0.500001
Vlla Proje Gusel Basarılar..
Teşekkürler arkadaşlar. Sunucular Hard RP olmuyacagı için pek sorun olmaz. Low level roleplay yaşanıcak
Umarım güzel proje olur.
:D bakarsınız uoya bu element firması hakim olar
Düşüncem o :)[/bDüşüncem o :)]
valla Namemis arkadasım Basın çook ağrıyacakta haberin yok ne diyelim heves ettin bikere hevesini al bakalım
Başarılar.
Marlock : :D bakarsınız uoya bu element firması hakim olar

çok zor
Expert
34.0001
bende projeyi ilk defa görüyorum ve çok beğendim.Başarılı olucağına da eminim.Allah yardımcı olsun dostum...
Novice
-0.500001
Simdi Aklıma Geldi Aslında Bu Avatar Projesiyle Birlestirilebilir :)
berk aradığın staffları bulman çok zor.

sen çalışcak köle arıosun

staff örneği: sadece page bakar diğer hiç bir işe karışmaz diğer komutlar engellenmiştir. / bu şartlar altında kimsenin staff olcağını sanmam hayat geçmez page bakarak başka bişi yapmadan seninde staffların hepsi couns gibi olcak sanırım
:yes
-Sidious- : berk aradığın staffları bulman çok zor.

sen çalışcak köle arıosun

staff örneği: sadece page bakar diğer hiç bir işe karışmaz diğer komutlar engellenmiştir. / bu şartlar altında kimsenin staff olcağını sanmam hayat geçmez page bakarak başka bişi yapmadan seninde staffların hepsi couns gibi olcak sanırım

Stafflıkta başka ne yapılırki add yazıp binekmi çıkarcak ?
yarışma yapar,canı sıkılır page olmaz kendince bişiler yapar player in yanına gittiğinde sen git yetkili gelsin lafını duymaz vs

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.